Magdalena WegnerMoja praca przed Porozumieniem

Przez wiele lat zajmowałam się programem finansowym, jego wdrażaniem i szkoleniem księgowych w zakresie jego użytkowania. Pracowałam dla dużych korporacji i dla jednostek samorządowych. W okresie przejściowym pracowałam w internetowym sklepie z winami – to był ciekawy czas – poznawania wielu interesujących ludzi i nauki o winach.

Na Porozumienie bez Przemocy trafiłam przypadkiem, w Szkole Trenerów przy Dojrzewalni Róż.

Czym się zajmuję?

Przede wszystkim pracuję z osobami związanymi z edukacją i wychowaniem – nauczycielami, wychowawcami, mentorami ze szkół i przedszkoli publicznych i prywatnych.

Prowadzę zarówno warsztaty zamknięte – dla konkretnych placówek – jak i zajęcia otwarte m.in. cykl warsztatów „Język Serca w pracy z dziećmi i młodzieżą”.

Zajmuję się tematyką dotyczącą konfliktów, wspierania wewnętrznej motywacji dzieci, przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu, wdzięczności i uznania oraz złości.

Prowadzę też zajęcia dla dzieci – zaczynając od najstarszych grup przedszkolnych, poprzez szkoły podstawowe aż do młodzieży licealnej.

Pracuję z rodzicami, prowadząc warsztaty i konsultacje indywidualne.

Organizuję warsztaty otwarte wprowadzające do NVC, dotyczące pracy ze złością, rozwiązywania konfliktów czy pogłębiania empatycznych umiejętności.

Pracuję także z parami, prowadząc mediacje, konsultacje i warsztaty wspierające budowanie szczęśliwych, satysfakcjonujących związków.

Prowadzę konsultacje indywidualne, ucząc NVC i wspierając innych w radzeniu sobie z sytuacjami konfliktowymi.

Poza Porozumieniem

Wielką inspiracją i wsparciem jest dla mnie Analiza transakcyjna. Poza tym ukończyłam Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Terapii Dzieci. W pracy indywidualnej korzystam również z Systemu Wewnętrznej Rodziny.

Mieszkam w Warszawie, a pracuję na terenie całej Polski.

Ja prywatnie

Jestem żoną (z 20 letnim stażem), mamą dwójki dzieci: studentki i licealisty.

Uwielbiam przebywać w ogrodzie i pielęgnować własne ekologicznie uprawiane warzywa.

Lubię też czytać, chodzić po górach i jeździć na nartach.

Dane kontaktowe:

Warszawa

tel. 501 069 114
magda@wyspa-zmian.pl

www.wyspa-zmian.pl