Emilia Kulpa-Nowak

Marzę o świecie, w którym każdy może korzystać z pełni swojego potencjału, wychodzi z odwagą do świata, tworząc w nim dobre, bezpieczne miejsce dla nas wszystkich.

Wierzę, że zmiana w świecie zaczyna się od zmiany wewnętrznej, dlatego w swoich warsztatach i kursach koncentruję się na wzmacnianiu zasobów, uzdrawianiu trudnych momentów z przeszłości, odnajdowaniu potencjału i odkrywaniu swojej wewnętrznej mocy. Chciałabym, aby w sferze prywatnej, zawodowej, w szkołach i bliskich relacjach ludzie byli tak samo ważni, a ich potrzeby brane pod uwagę. Współtworzyłam firmę turkusową (opartą na pełnej partycypacji), jestem także przedsiębiorczynią i konstruktywna komunikacja, współpraca i relacje są osią wszystkich moich działań. Jestem członkinią Rady Fundacji Wolna Szkoła, a z wykształcenia jestem dziennikarką i polonistką, pracowałam w mediach (telewizja, radio, internet) przez ponad 10 lat.

Prywatnie jestem żoną i matką, wyrażam się poprzez śpiewanie i szukam w codzienności jakościowych relacji i ucieleśnienia filozofii NVC.

Uczyłam się NVC w Polsce i za granicą, jestem certyfikowaną trenerką od stycznia 2019 r.

Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem poprzez podcast Poziom Miłości (You Tube, Spotify, Apple Podcast) i książki o relacjach. Jestem autorką książki dla rodziców „Jak budować relację z dzieckiem. Droga do Porozumienia bez Przemocy (wyd. Virgo, 2018) oraz książki na temat związków “Miłość dzień po dniu. Jak tworzyć udane związki dzięki komunikacji, świadomości i NVC” (wyd. Virgo, 2022).

Pracuję indywidualnie i w grupach głównie z osobami, które chcą świadomie budować swoje relacje, wspierając ich w byciu osadzonym rodzicem, kochającym partnerem, odpowiedzialnym współpracownikiem i w odnajdowaniu swojego miejsca mocy w życiu, rodzicielstwie, pracy.

Oferuję warsztaty, warsztaty wyjazdowe, wakacyjne, grupy rozwojowe i kursy online – na temat budowania relacji z innymi ludźmi i z samym sobą. Chętnie podejmuję tematy złości, wstydu, własnej wartości, mocy.

W swojej pracy korzystam przede wszystkim z narzędzi NVCinspirując się także narzędziami coachingu, Resonant Healing oraz wiedzą na temat neurobiologii i więzi.

Dane kontaktowe:

Warszawa

tel. 609 506 959
hej@emiliakulpanowak.pl