Magdalena SendorLubię mieszkać w różnych miejscach, poznawać nowych ludzi jak i zajęcia. Z wykształcenia jestem kulturoznawczynią i dziennikarką. Wybrałam te studia, kierując się ciekawością dla życia innych ludzi i innych kultur oraz upodobaniem do zadawania pytań, słuchania i szukania szerokich odpowiedzi. Ta motywacja towarzyszy mi również dzisiaj w mojej obecnej działalności.

Chcąc wspierać każdego w najlepszy dla niego sposób, korzystam z różnych form. Prowadzę:

  • warsztaty
  • treningi
  • mediacje indywidualne i grupowe
  • kręgi
  • facylitacje

Cenię sobie pracę z ko-trenerem. Pracuję w całej Polsce i zagranicą, również przez Skype’a.

W swojej pracy spotykam się z wieloma ludźmi: z dziećmi, rodzicami, nauczycielami, menedżerami, pracownikami oraz seniorami. Od kilku lat z prawdziwą ciekawością i uwagą przyglądam się edukacji i pracy z perspektywy wolności i odpowiedzialności. Jest to możliwe dzięki współpracy ze szkołami demokratycznymi i firmami, które szukają nowego stylu zarządzania i wpisują się w nurt organizacji turkusowych.

Zarówno mój rozwój osobisty, jak i moich Klientów, wspieram, łącząc narzędzia NVC z metodami pracy z ciałem, głosem i tańcem, doświadczając dzięki temu wielokrotnie mądrości ciała i umysłu.

Od 2007 roku prowadzę własną działalność, w ramach której stworzyłam z sukcesem rozpoznawalne marki w branży rodzicielstwa bliskości: Ekodzieciak oraz Akademia Noszenia Dzieci. Jestem autorką dwóch książek dla rodziców „Dogadać się z dzieckiem. Coaching. Empatia. Rodzicielstwo” (CoJaNaTo, 2013) oraz „Noś swoje dziecko” (Harmonia 2008).

Pracuję w trzech językach: polskim, francuskim i angielskim. Spędziłam siedem lat we Francji, gdzie studiowałam i pracowałam. Od 2000 roku żyję w dwu kulturowej i dwujęzycznej rodzinie, z której bogactw i wyzwań czerpię wiele radości i nauki.

Obecnie mieszkam pod Warszawą. Odpoczywam tańcząc, chodząc po górach lub grając na pianinie. Entuzjazmu i odwagi uczę się od swoich dzieci. Najbardziej na świecie lubię zaczynać nowe wyzwania.

Dane kontaktowe:

Warszawa

tel. 698 68 41 51
magdalena.sendor@strefaporozumienia.pl

strefaporozumienia.pl