Joanna BerendtMam ponad 10 lat doświadczenia w międzynarodowych korporacjach z branży finansowej na stanowiskach menadżerskich, gdzie zdobywałam doświadczenie w zarządzaniu projektami, budowaniu zespołów opartych na współpracy, m.in. uczestniczyłam w tworzeniu od podstaw banku detalicznego.

Od 2008 współpracuję z Youth Business Poland jako mentor i coach, wspieram przedsiębiorców w rozwoju i skutecznym prowadzeniu własnych biznesów. Od 2013 roku jako członek zarządu współtworzę Fundację Nowych Możliwości Equante.

Jestem akredytowanym coachem ICF PCC.

Zainicjowałam również utworzenie pierwszych w Polsce studiów podyplomowych z Porozumienia bez Przemocy na Collegium Civitas, gdzie od 2015 roku prowadzę zajęcia.

Oferuję: coaching indywidualny i zespołowy, szkolenia, warsztaty i wykłady z Porozumienia bez Przemocy, coachingu i Pozytywnej Neuroplastyczności oraz mediacje (w tym także grupowe oraz kręgi).

Obszary mojej specjalizacji to: rozwiązywanie konfliktów, mediacje, konstruktywna komunikacja w życiu, rodzinie i organizacji, coaching menadżerski, coaching zespołów, coaching systemowy.

Pracuję z grupami, którym zależy na budowaniu relacji opartych na dialogu i zaufaniu oraz pełnym wykorzystaniu potencjału jednostek i zespołów, m.in. z liderami, szeroko pojętą edukacją, nastolatkami, rodzicami i opiekunami.

Poza coachingiem i Porozumieniem bez Przemocy, interesuje mnie neurobiologia i pozytywna neuroplastyczność wg Ricka Hansona, którą sama praktykuję i wykorzystuję w pracy z grupami i klientami indywidualnymi.

Pracuję w języku polskim i angielskim.

W tym co robię, zarówno zawodowo, jak i prywatnie, przyświeca mi marzenie o współtworzeniu świata, w którym jest miejsce dla każdego.

Bardzo lubię pisać, jestem współautorką wielu publikacji inspirowanych coachingiem i Porozumieniem bez Przemocy, między innymi pozycji takich, jak: „Dogadać się z dzieckiem. Coaching, Empatia, Rodzicielstwo”, „Przyjaciele Żyrafy. Bajki o empatii” oraz „Coaching Katalizator Rozwoju Organizacji”, „Coaching jako klucz do wewnętrznej motywacji”.

Dane kontaktowe:

Warszawa

tel. 782 888 400
joanna.berendt@nvccoaching.pl

www.nvccoaching.plwww.nvclab.pl