Anna GarbaczKiedy pierwszy raz usłyszałam o NVC w 2009 roku, wiedziałam, że to jest to, czego szukałam przez całe życie. Dziś wiem, że miałam rację. Nie poznałam dotąd bardziej efektywnego sposobu na wspieranie rozwoju człowieka.

Na co dzień towarzyszę ludziom poprzez sesje indywidualne, mediacje oraz warsztaty organizowane przez FUNDACJĘ ŻYRAFY (nvcfundacjazyrafy.pl). Misją fundacji jest ułatwienie dostępności mediacji NVC w Polsce.

Ukończyłam studia magisterskie i doktoranckie z psychologii, zdobytą tam wiedzę łączę z koncepcją Marshalla Rosenberga w swojej pracy Ukończyłam intensywny kurs mediacji NVC (Akademia NVC). Pierwsze kroki jako mediatorka stawiałam w Anglii – w Fundacji Mediatorów Społecznych, zajmujących się konfliktami międzysąsiedzkimi oraz rodzinnymi (East Surrey Community Mediations). Mediacje są moją pasją. Poprzez ich prowadzenie chcę ułatwiać ludziom życie: osobiste, zawodowe czy sąsiedzkie. W konflikcie upatruję szansy na współtworzenie autentycznych relacji w poczuciu sensu i spełnienia.

 

Dane kontaktowe:

Warszawa

kontakt@nvcfundacjazyrafy.pl

nvcfundacjazyrafy.pl