Beata KosiackaMoim mottem życiowym jest „Przeżyć życie tak, by niczego nie żałować”. Jestem ciekawa świata i ludzi, lubię podążać z odwagą za moimi marzeniami, co sprawia, że rozwój, ale i nauka na błędach są stałym elementem mojego życia.

Chętnie wspieram moich klientów w ich rozwoju, samopoznaniu i drodze do spełnienia, budowania satysfakcjonujących relacji prywatnych i zawodowych oraz odkrywaniu wewnętrznej mocy do realizacji własnych marzeń i swojego potencjału. Wierzę w potęgę życzliwości, akceptacji i empatii. Dlatego tak bliskie jest mi podejście Porozumienia bez Przemocy (NVC), które jest fundamentem prowadzonych przeze mnie warsztatów, wykładów czy mediacji konfliktu.

Do moich ulubionych obszarów pracy należą: poczucie własnej wartości, akceptacja trudnych emocji (wstyd, żal, złość), konstruktywna komunikacja, rozwiązywanie konfliktów, transformacja ograniczających przekonań i poszerzanie perspektywy o nowe możliwości.

Prowadząc od 2010 r. własną działalność miałam okazję zdobyć bogate i różnorodne doświadczenie pracując m.in. z nauczycielami, menedżerami, handlowcami, kadrą i wychowankami Domu Dziecka, organizacjami NGO, studentami Pedagogiki na UW, psychologami, parami małżonków i partnerami biznesowymi.

Pracuję z klientami indywidualnymi i organizacjami lub zespołami, oferując:

  • Warsztaty i szkolenia otwarte lub „szyte na miarę” w zależności od potrzeb, np. z rozwiązywania konfliktów, uważnego słuchania, udzielania konstruktywnej informacji zwrotnej, budowania zespołów opartych na empatii, transformacji trudnych emocji.
  • Coaching – towarzyszę w procesie zmiany, pomagając odejść od utartych schematów na rzecz kreatywności i zaufania do własnych zasobów oraz budowania relacji w zgodzie ze swoimi wartościami.
  • Mediacje – wspieram skonfliktowane strony we wzajemnym usłyszeniu siebie i odejściu od języka oskarżeń i oczekiwań w kierunku budowania nieoceniającej atmosfery pełnej zrozumienia i szacunku dla swoich ważnych potrzeb i potrzeb partnera.

Wiele zawdzięczam i czerpię od moich mentorów: Pernille Plantener, Lucyna Wieczorek, Sarah Peyton, Robert Gonzales, Gina Lawrie, Brene Brown i wielu innych.

Pracuję w języku polskim, angielskim i niemieckim. Stacjonarnie i online.

 

Dane kontaktowe:

Trójmiasto/Gdynia

tel. 793 388 828
info@babskadzungla.pl

www.babskadzungla.pl