Emilia Kulpa-Nowak

Marzę o świecie, w którym każdy może korzystać z pełni swojego potencjału, wychodzi z odwagą do świata, tworząc w nim dobre, bezpieczne miejsce dla nas wszystkich.

Jestem żoną oraz matką dwóch chłopców, którzy uczą mnie komunikacji i odpowiedzialności za własne uczucia lepiej niż ktokolwiek inny. Korzystam z tych lekcji i wyciągam wnioski. Jestem członkinią Rady Fundacji Wolna Szkoła, ponieważ miłość i szacunek stoją blisko siebie i zaczynają się przecież w naszych domach i szkołach. Prowadzę Kręgi Rodziców. Z wykształcenia jestem dziennikarką, pracowałam w mediach (telewizja, radio, internet) przez ponad 10 lat. Współtworzyłam także firmę turkusową (opartą na pełnej partycypacji). Jestem także przedsiębiorcą i współtworzę firmę szkoleniową NVCLab.pl. Konstruktywna komunikacja, współpraca i relacje są osią wszystkich moich działań.

Uczyłam się NVC w Polsce i za granicą, m.in. na studiach w Collegium Civitas i kursach prowadzonych przez Joannę Berendt, Shonę Cameron, Sarę Peyton, Yorama Mosenzona, Iana Peateya, Justin Mol, Liv Larsson, Yomni Lee i innych. Wciąż rozwijam swoje rozumienie i integralność NVC w życiu.

Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem poprzez artykuły, grupy FB i podcast. Jestem autorką książki „Jak budować relację z dzieckiem. Droga do Porozumienia bez Przemocy” (wyd. Virgo). Czasami wypowiadam się o relacjach, emocjach, potrzebach dzieci i związków w mediach.

Pracuję głównie z rodzicami oraz osobami, które chcą świadomie budować swoje relacje: indywidualnie, wspierając Klientów w odnajdowaniu swojego miejsca mocy w ich życiu i rodzicielstwie oraz w grupach.

Oferuję warsztaty, wyjazdy, grupy rozwojowe i kursy online – głównie na temat budowania relacji z dziećmi, w partnerstwie i z samym sobą. Chętnie podejmuję tematy złości, wstydu, własnej wartości w rodzinie, związkach i w życiu.

W swojej pracy korzystam z narzędzi NVC oraz coachingu, badań na temat neurobiologii i neuroplastyczności, prac Davida Hawkinsa, Jespera Juula, Daniela Siegela i innych.

Dane kontaktowe:

Warszawa

tel. 609 506 959
emilia@nvclab.pl