Agnieszka Rzewuska-PacaCertyfikowana trenerka Porozumienia Bez Przemocy (NVC), psycholog i coach.

Jestem wolnym duchem, z ogromnym apetytem na życie. Poszukiwaczką sensu i życiowego spełnienia, płynących z głębokiego połączenia z własną mocą. Na co dzień marzę i pozwalam moim marzeniom się spełniać. Tak wymarzyłam moją pierwszą pracę w korporacji, podróż dookoła świata, dom pod lasem, a w końcu radykalną zmianę zawodową, która dała mi pracę-nie-pracę, zgodną ze słowami Konfucjusza: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu”.

Jestem przekonana, że w każdym człowieku jest mędrzec, który wie, co dla niego najlepsze. Moją pasją jest wspieranie ludzi w docieraniu do ich wewnętrznych mędrców i mądrości.

W swojej pracy korzystam z doświadczeń z moich osobistych podróży oraz narzędzi, które sama wypróbowałam. Czerpię inspirację z wielu źródeł. Korzystam z podejścia Jespera Juula (Family Lab), zen-coachingu, Theory U i Social Presencing Theater (SPT), praktyki uważności, focusingu, IFS (Internal Family Systems), pracy z ciałem czy wizualizacjami, ale przede wszystkim – z Porozumienia Bez Przemocy (NVC) Marshalla Rosenberga – podejścia, które stało się moim sposobem na życie, i które zgłębiam od 2008 r. pod okiem czołowych światowych trenerów – m.in.: Miki Kashtan, Marianne Gothlin, Kaya Runga, Liv Larsson, Sarah Peyton czy Marshalla Rosenberga. Moimi największymi nauczycielami pozostają jednak dzieci – moje prywatne oraz z Zielonej Wieży, przedszkola, z którym współpracuję na stałe od 2014 r.

Proponuję warsztaty, coaching i mediacje NVC dla osób chcących żyć świadomie, szkół z sercem i organizacji z duszą. Zagadnienia, którymi się zajmuję to:

  • wspieranie kobiet w okresie życiowej transformacji,
  • NVC w relacji z dziećmi i młodzieżą,
  • NVC w ruchu,
  • pogłębianie świadomości siebie ,
  • praca z emocjami – złość, poczucie winy, wstyd, bezradność,
  • wzmacnianie osobistej sprawczości i mocy.

Pracuję w języku polskim i angielskim.

 

Dane kontaktowe:

Warszawa

tel. 667 667 050
aga@empoweredliving.pl

www.empoweredliving.pl

 

Współtworzę również:

www.nvcwruchu.wordpress.com
www.fundacjasr.org
www.schooloflife.pl